Düğün Ajandanıza Hoşgeldiniz

Gelinlik seçiminizde olduğu gibi, kusursuz bir gelinlik için iç çamaşırı takımını nasıl seçmelisiniz?

Gelinliğinizin kıvrımlarını doğru yansıtacak ve güzelliğinizi tamamlayacak iç çamaşırınızı gelinlik modelinize uygun seçmelisiniz. Özellikle sırt dekoltesi olan ya da göğüs dekolteli gelinlik tercihiniz söz konusuysa çamaşır seçiminize daha da fazla özen göstermelisiniz.

Küçük göğüse sahip gelin adayları o gece kusursuz güzellikte olmalarını sağlayabilecek kendinden pedli sütyenleri tercih edebilirler. Göğüs dekoltesi derin gelinlikler için silikon yapışma sütyenler ya da sırt dekoltesi yok ise straplez modelleri tercih edebilirsiniz.

Gelinlik için İç Çamaşırı Seçimi
Gelinlik için İç Çamaşırı Seçimi

Yeni evli olmanın heyecanı ve o günün ardından gecesinin de unutulmaz olmasını isteyebilirsiniz. Bunun için birbirinden çekici onlarca çamaşır modeli arasında kendinizi kaybetmeyin. Baştan çıkarıcı bir gece yaşamak uğruna beyaz gelinliğinizin altında azıcık dahi olsa görünebilecek kırmızı sütyen tüm güzelliğinizi dağıtabilir! Bunun için gelinliğinizin rengini de dikkate alarak seçim yapmalısınız.

Merak etmeyin, beyaz seksi bir çamaşır takımı ile o gece eşinizi yeterince büyüleyebilirsiniz

Çamaşırınızın rengi ya da modeli nasıl olursa olsun, gelinliğinizin altından belli olmaması gerekir. Siz siz olun dikişli çamaşırlardan uzak durun!

Son bir tavsiye; Gelinliğin içine sütyen dikimi tercih ediyorum diyorsanız gelinlik firmanız ile prova aşamasında bu isteğinizi dile getirmeyi unutmayın!

Yorum Bırak