2021 Commercial, Business, Personal, Life, Auto Insurance - Mortgage, Auto, Personal Loans

Saç ve makyaj bölümüne geçildiğine göre artık düğün ile ilgili birçok hazırlık bitmiş demektir. Düğün günü öncesinde ya bir kuaför ile ya da saç ve makyaj uzmanı bir kişi ile çalışabilirsiniz. Gelin saçı ve makyajı konusunda ilk ele alacağın şey bütçen olmalıdır. Bütçenize göre en iyi kuaförü belirleyerek çalışmalara başlamanızı istiyoruz. Bazen kuaförler uygun hale gelirken bazen saç ve makyaj artistleri size uygun fiyatlar verebilmektedir. Kararınızı vermeden önce iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Saç ve makyaj konusunda çalışacağınız kişiye karar verdikten sonra öncelikle bir prova çalışması talep ediniz. Düğün günü bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız prova çalışmasına gerçekten önem vermeniz gerekmektedir. Ancak prova çalışması yapan kuaför ve özel saç ve makyaj artistinin çok az olduğunu söyleyebiliriz.

Çalışacağın kişiler saç ve makyaj konusunda uzman olabilir. Ancak sizin fikirlerinize değer vermiyorsa gerçekten boş bir kişidir. Çalışma sırasında elbette kendi önerileri olacaktır. Başına buyruk bir çalışma size geri dönüşü olmayan zararlar verebilir. Bu nedenle iletişim yönü kuvvetli kişiler ile çalışmanızı öneririz.

Düğün günü iletişim oldukça önemli olmalıdır. Saç ve makyajın tam zamanında yapılması, belirlenen saatte sizi düğüne hazır hale getirmeli. Aksi halde düğün organizasyonun bütünü ile gecikmesine neden olabilirsiniz. Konu aslında yine iletişime gelmektedir. Burada iletişim her şeyden daha önemlidir. Saç ve makyajın nasıl ve şekilde yapılacağı, ne tarz makyajın uygulanacağı kuaförünüz ile yapacağınız görüşmelerde belirlenmelidir.

Leave Comment