15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dugunajandasi.com 300
Evlilik Teklifini Kim Yapar

Evlilik Teklifini Kim Yapar

Evlilik teklifi deyince gözümün önüne elinde bir yüzük ile diz çökmüş erkek geliyor, ancak modern hayatın getirdikleri ile günümüzde de roller değişmeye başladı!

Günümüzde aradığım aşkı bulduktan sonra benim için evlilik teklifini kimin yaptığı önemli değil deyip evlilik teklifi yapan kadınların sayısı hiç de az değil. Şimdilerde her 10 kadından 1′inin evlenme teklifi yaptığını unutmayın.

Evlilik Teklifini Kim Yapar

Evlilik Teklifini Kim Yapar

Erkek tarafından bakınca kadınların teklifte bulunmasının pek sempatik olacağını sanmıyorum. Düşünsenize karşınızda evlilik teklifinde bulunacak kadar sizinle evlenmek için can atan bir kadın var. Açıkçası erkeklerin evlilik konusunda hep bir adım geriden geldiklerini düşünürsek, bu adımın kadın tarafından gelmesi biraz ürkütücü olabilir.

En iyisi, hiç aceleye getirmeyip erkek tarafından gelecek geleneksel teklifi beklemek en doğalı olacaktır

Evlilik Teklifini Kim Yapar

Paylaş:
Önceki Yazı
Gelinlik için İç Çamaşırı Seçimi
Sonraki Yazı
Düğün Öncesi Diş Bakımı

2 Yorumlar

 • Ekim 31, 2019 at 4:40 am
  Nazan Bektaş

  Kesinlikle geleneksel teklif olan erkeğin kadına evlilik teklifinde bulunması gibi güzel ve doğal birşey yok. Her zaman erkek bu konuda bir adım önde olmalıdır. Hazırladığı en özel ve anlamlı teklifle kadının kalbini fethetmelidir.

  Yanıt
 • Kasım 1, 2019 at 5:41 am
  Adem

  Bence erkek yapmalıdır. Filmlerde gördüğümüz kadarıyla kadınların evlenme teklifleri romantik değil de ormantik oluyor. Erkekler bu işte daha iyi. Kadınlar düğün salonu bakabilir. 🙂

  Yanıt

Cevap Yaz