15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dugunajandasi.com 300
En İyi Düğün Fotoğrafçısı Seçimi İçin Öneriler

En İyi Düğün Fotoğrafçısı Seçimi İçin Öneriler

Hayatınızın en özel gününün hatıralarını ölümsüzleştirecek düğün fotoğrafçınızı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey karşılıklı uyum ve sizin isteklerinizi anlaması olacaktır!

 

Belgesel düğün fotoğrafçıları, hem tüm gün sizinle koşturup yanınızda oluyorlar hem de size hiç poz vermeden muhteşem kareleri önünüze yığıyorlar.

Her ne kadar gelin ve damat için çok zevkli kareler çıkabilse de karşılaştığınız düğün fotoğrafçısının o günkü hal ve davranışlarına göre gününüzü beter hale de getirebilirler. Bu yüzden düğün fotoğrafçısı seçerken dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi karşılıklı uyumluluğun sağlanması olmalıdır.

En İyi Düğün Fotoğrafçısı Seçimi İçin Öneriler

Düğün Fotoğrafçısı Seçimi

Gerginlikleri Önleyin!

Eğer ilk günden düğün fotoğrafçınız ve siz birbirinize ısınırsanız büyük ihtimalle düğün günü de çok fazla gerginlik yaşamayacaksınızdır. Ama tabi kimse bunu garanti edemez:) Ancak görünen köy kılavuz istemez sözünü de göz önünde bulundurursak; ilk gün anlaşamadığınız fotoğrafçıyla büyük ihtimalle gayet gergin ve asabi olabileceğiniz düğün günü de anlaşamayacaksınızdır!

Aylardır ya da yıllardır birlikte vakit geçirip evlenmeye karar verdiğiniz müstakbel eşinizle dahi evlenme arefesinde defalarca hır gür kavga edebilirken hiç tanımadığınız biriyle hayli hayli gerilebileceğinizi düşünmek yanlış olmasa gerek?

Siz siz olun düğün fotoğrafçısı seçerken sizi anlayacağına inandığınız ve olumlu bir iletişim sağlayabildiğiniz bir ekibi tercih edin.

En İyi Düğün Fotoğrafçısı Seçimi İçin Öneriler

Paylaş:
Kategori:Düğün Günü
Önceki Yazı
Düğün Öncesi Bakım Önerileri
Sonraki Yazı
Gelinlik için İç Çamaşırı Seçimi

1 Yorum Yap

  • Kasım 19, 2019 at 8:48 pm
    Zeliha

    Düğün fotoğrafları En önemli parçasıdır bir düğünde olmassa olmazımızdır.

    Yanıt

Cevap Yaz