Düğün Ajandanıza Hoşgeldiniz

Yaz mevsiminin yaklaştığının habercisidir bahar ayları. En güzel fotoğrafların çıktığı düğünlerdir ayrıca ilkbahar düğünleri. Havalar soğuk ve sıkıcı kış aylarının kasvetini terk edip yerini yavaş yavaş insanın içini ısıtan güneşli ve ısınmaya başlayan günlere bırakır. Havaların güzelleşmesi ve çiçek kokularının artması hayatımıza giren bahar aylarında düğününüzü kırlar içerisinde ya da hafif serin ama sizi sıkmayacak deniz kenarı bir mekanda düğününüzü planlayabilirsiniz.

Yeşilin ve çiçeklerin en canlı olduğu bu dönemde düğün konseptinizi kır çiçekleri ile oluşturabilir ve açık pastel tonlarda masa süslemeleri ile misafirlerinize hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz.

İlkbahar Düğünleri
İlkbahar Düğünleri

Baharın renkleri bu kadar canlıyken düğün fotoğrafçınızdan gelinliğinizin beyazını doğanın güzellikleriyle birleştirmesi ve düğün trendlerindne olan balonlar, fiyonklar gibi aksesuarlarla tamamlamasını isteyebilirsiniz.

Düğün konseptinizi bahara göre düzenlediğinize göre düğün pastanızı da çiçeklerle süsletebilir ve düğün mekanınızdan pastanıza kadar bir bütün oluşturabilirsiniz.

 

One thought on “Düğün İçin En Güzel Mevsim: İlkbahar Düğünleri

[…] Düğün için en güzel mevsim: İlk bahar düğünleri adlı yazımıza da göz […]

Yorum Bırak