Düğün Ajandanıza Hoşgeldiniz

Evlenmeden önce kına gecesi, hamam sefası derken trend eğlencelerden olan bekarlığa veda gecesi düzenlemek istiyorsanız öncelikle parti konseptinize karar vermeniz gerekir. Geleneksel, ya da romantik, seksi, pijama partisi gibi modern temalardan birini seçmelisiniz. Unutmayın parti konsepti seçiminiz bekarlığa veda partiniz için mekan seçimi, parti kıyafetleri, veda hediyeleri, pasta ve oyunlar gibi detayları belirlemenize yön verecek!

Geleneksel Bekarlığa Veda

Adı üzerinde geleneksel bir yapıya sahipseniz börekler, çörekler, göbek atmalarla dolu bir bekarlığa veda konsepti oluşturabilirsiniz. Bütçenize göre dansözlü bir mekan ya da eve dansöz çağırmak da bu konsepti destekleyecektir. Geleneksel yapıya uygun olarak bir falcı ile de bekarlığa vedanızı süsleyebilir yakın arkadaşlarınız ve sizin için fal baktırabilirsiniz. Geleneksel parti konseptinize biraz değişiklik katmak isterseniz falcı yerine herkesin kavanozdan bir kağıt çektiği fal kavanozu ile gecenizi renklendirebilirsiniz. Birbirinden eğlenceli fallarla dolu bu kavanozdan çekilen her fal yüksek sesle okunur ve herkesin falı fallanır!

Geleneksel Bekarlığa Veda
Geleneksel Bekarlığa Veda

Modern Bekarlığa Veda Partileri

Geleneksellikten çıkıp biraz daha çılgın partilere hazır mısınız? Zevkinize göre seksi, romantik ya da pijama partilerinden birini seçebilirsiniz!

Modern Bekarlığa Veda Partileri
Modern Bekarlığa Veda Partileri

Seksi Veda partileri

Yaramaz oyuncakların hediye olarak dağıtıldığı, baştan çıkarıcı kırmızı tonlarının kullanıldığı bir parti tam size göre! Menüde afrodizyak etkili kremalı çilekler ya da çikolata şelalelerinden akan çikolatalar ile partinize renk katabilirsiniz. Kılık kıyafete gelince tüm misafirlerin olabildiğince seksi olması gerektiğini unutmayın. Partinizi evde veriyorsanız geceyi çılgın iç çamaşırları ile de geçirebilirsiniz!

Romantik Veda

Kırmızı kalplerle dolu ve romantik şarkıların çaldığı bir mekanda parti yaparak hayatınızı değiştirecek düğün gününüzden önce romantizm yüklü bir gece geçirebilirsiniz. Gece boyunca kızlar arasında duygusal konuşmalar yapabilir hatta sırayla sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi birbirinize anlatabilirsiniz. Bu kadar anlatmaya gerek yok diyorsanız, mumlar eşliğinde romantik bir film izleyebilir ve gecenin tadını çıkartabilirsiniz.

Pijama Partisi

Yıllarca filmlerde gördüğümüz bu partiyi siz de evinizde organize ederek eğlenceli bir bekarlığa veda yaşayabilirsiniz. Dondurmalar, patlamış mısırlarla dolu ve herkesin değişik pijamalar ile katıldığı gecede oyunlar oynayarak ve tüm geceyi sohbet ederek geçirebilirsiniz. Biraz müzik, biraz da dans işin içerisine girerse eğlenceden kendinizi alamayabilirsiniz

Bekarlığa Veda Pijama Partisi
Bekarlığa Veda Pijama Partisi

2 thoughts on “Bekarlığa Veda Parti Konsepti Önerileri

Nur Sıla
31 Ekim, 2019 11 ay ago

Hamamda bekarlığa veda partisi vermeyi düşünüyordum ancak bulunduğum şehirdeki hamamın durumu pek iyi olmaması nedeniyle otelde pijama partisi düzenlemenin daha uygun ve rahat olacağına karar verdim. Sizinde dediğiniz gibi müzik ve dans olduğu zaman eğlence de olur.

H
12 Kasım, 2019 11 ay ago

Düğün konusunda en güzel tercihim burası hoş ve güvenilir hem karlı iş bekarlığa son artık

Yorum Bırak