4 – 5 Aralık 2020 Sınavında Hangi Dersten Sınava Gireceksiniz?

Bu hazırlamış olduğumuz videoda açık öğretim lisesi 2020 – 2021 eğitim öğretim yılında 5 6 aralık 2020 tarihinde yapılacak olan 1. dönem sınavında hangi dersten sınava gireceğinizi öğrenmenizi sağlayan bir videomuz ile karşınızdayız.

Bu videomuzun asıl amacı Chrome, Mozilla, Opera ve Edge internet tarayıcıları üzerinden öğrenci sayfanıza giriş yaparak hangi derslerden sınava gireceğinizi listeleyecek konu anlatımıdır.

Bir önceki videomuz da İOS ve Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızda Açık Öğretim Lisesi resmi uygulaması üzerinden hangi dersten sınava gireceğinizi anlatan videomuzu paylaşmıştır.

Youtube Kanalımız : https://bit.ly/3ksLhvt

Açık Lise Yardım Sitemiz : https://bit.ly/2HC0JXv

Evet arkadaşlar videomuz da açıklamalarımıza burada da anlatmak istiyoruz.
Öncelikle Açık Öğretim Lisesi resmi internet sitesine giriş yapınız : www.aol.meb.gov.tr açılan sayfada yapmanız gereken “Sistem Giriş” linkine tıklamanız açılan alt pencerede ise “Öğrenci Girişi” ne tıklayınız.
Yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfa da güvenlik kodu, öğrenci numaranız veya tc kimlik numaranız ve şifreniz ile “Giriş için tıklayınız” butonuna tıklayarak öğrenci panelinize girmiş olursunuz.

Burada yapmanız gereken sol menü de “ÖĞRENCİ GENEL BİLGİLER” butonuna tıkladığınızda yine alt sayfalar açılır. Açılan alt başlıklarda “Dönem dersleri” başlığına tıkladığınız da burada Açık Öğretim Lisesi 5 6 Aralık 2020 tarihinde hangi derslerden sınava gireceğinizi listesini göreceksiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir